Diagnostika
Další popis léku

Registrační číslo: LP-001389Obchodní název léku: Next®Mezinárodní nevlastnící název nebo název seskupení:Dávková forma: tablety, potažené filmem.Složení jedné tabletyLéčivé látky: ibuprofen 400 mg, paracetamol 200 mg.

Rána na hlavu novorozeného dítěte a dítěte

Při návratu z porodnice se v průběhu péče o novorozence a jeho pozorování mladí rodiče často ocitnou na hlavě dítěte s různými vnějšími znaky. Ve většině případů je to normální a nemělo by se stát příčinou paniky, ale je nutná konzultace s pediatrem nebo jinými odborníky na děti (chirurg, neurolog).

Nádor
Co by se mělo dělat, pokud nervózní klíště oka trápí - příčiny a léčba blefarospazmu

Blepharospasmus, nebo, jak jsme to říkali, nervový tic oka je rychlé a krátkodobé záškuby víčka, doprovázené křečem. Přinejmenším jedenkrát velký počet lidí, ale s takovým problémem.

Křečovitý stav

Téměř každý, kdo alespoň jednou pozoroval křečovitý stav v milované osobě, se jeho chování dostalo do strnulosti. Chtějí pomoci v obtížné situaci, ale nevědí, jak, mnozí hledají odpovědi na své otázky.

Proč zranit levou nebo pravou stranu obličeje

Jak alespoň na chvíli odstranit syndrom bolesti, alespoň před návštěvou lékaře? Nejjednodušší metodou, která v tu chvíli přijde na mysl, je samozřejmě léky proti bolesti.

Silné prášky na spaní: co stojí za to

Aby člověk mohl plně relaxovat, musí spát. Dobré podmínky pro spánek - pohodlná postel, čerstvý vzduch v místnosti, optimální teplota. Než usnete, můžete chodit, číst knihu, sledovat pozitivní film.